O mně

V oblasti financí se pohybuji od roku 2009. V průběhu let jsem si všímal, že všichni moji klienti dříve nebo později řeší vlastní bydlení a možnosti financování jeho koupě. Finance a reality k sobě zkrátka neodmyslitelně patří, a proto jsem v roce 2015 rozšířil své služby také o reality.

Finanční a realitní služby už dávno nejsou o podomním prodeji jednotlivých produktů. Klienti se mnou konzultují svá největší životní rozhodnutí, svěřují mi do správy svůj majetek, nechávají si pomoci s prodejem nemovitostí nebo s investováním. Velice si cením důvěry, kterou ve mně a v mé služby vkládají a dělám vše pro to, abych tuto důvěru nezklamal.

Na čem stavím

Fair play

Jako nadšený fotbalista věřím, že dodržování pravidel, férové chování a vzájemná spolupráce jsou nejlepším předpokladem vítězství nejen ve hře, ale i pracovním životě.

Kvalita

Každý můj klient si zaslouží prvotřídní služby. Nikdy se nespokojím s průměrem či polovičatou prací.

Osobní přístup

Nejsem anonymní úředník za přepážkou. Chci být svým klientům nablízku při každém důležitém rozhodnutí a stát se součástí jejich životů.

Zázemí

Od roku 2019 se s klienty nad kávou scházím v příjemném prostředí mého finančního centra v Českých Budějovicích.

Zodpovědnost

Ke každému finančnímu nebo realitnímu obchodu přistupuji tak, jako kdybych byl v pozici klienta já sám. S klienty řeším jejich největší životní sny a cíle zodpovědně a precizně.

Odbornost

Praxe je nejlepší učitel, ale přesto pravidelně zvyšuji svou odbornost v oboru financí a realit absolvováním řady zkoušek, školení a certifikací.

Z každodenní praxe

Davide, jaký klientský příběh si budete ještě dlouho pamatovat?

Moji klienti si zamilovali nemovitost, kterou jsem prodával. Byli přesvědčeni, že nedosáhnou na žádnou z možností financování. A opravdu absolvovali dlouhou a nesnadnou cestu. Neúspěšně totiž poptali úvěr celkem u sedmi bankovních institucí. Kombinací prodeje starého bytu a hypotéky, u které klienti splnili podmínku výše příjmů opravdu o fous, se 45 korunovou rezervou, se nám ale nakonec podařilo dát potřebné finance dohromady. V tom je kouzlo finančního zprostředkování; dokážu najít cesty, které zdánlivě neexistují a které klienti sami nevidí.

V rámci finančního plánování řešíte i zabezpečení. Jak se klienti na tuto oblast dívají?

Součástí mé služby je zajistit klienty i pro nečekané životní události, které klienti nechtějí moc řešit. Samozřejmě je nepříjemné přemýšlet nad invaliditou a smrtí, v praxi jsem se ale několikrát setkal s případy, kdy se pojištění ukázalo být nepostradatelné. Jedna z mých klientek například prodělala těžkou autonehodu, po které jí zůstaly trvalé následky. Díky sjednanému pojištění klientka dostala pojistné plnění v takové výši, že se nemusí starat o svou finanční situaci a mohla si dovolit prodat nevyhovující patrový dům a postavit si nový, plně bezbariérový.

Převzato z interního rozhovoru s Davidem Marešem

Převzato z interního rozhovoru s Davidem Marešem

Kontaktní formulář

Zaujaly Vás služby, které poskytuji? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit se ohledně Vašich financí, nebo se stát součástí mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Husova tř. 1817/2, České Budějovice