Prodané nemovitosti

Svým klientům pomáhám prodávat nemovitosti prostřednictvím profesionálních fotografií a videoprohlídek. Přesvědčte se sami.

Realizované nabídky

Profi fotografie

Moderní bydlení s funkčním využitím prostoru
2-1-ceske-budejovice

Byt 2+1 v Českých Budějovicích

Prodáno za 2 290 000 Kč
V srdci města, a přesto v klidné lokalitě
DSC_0767_hdr

Byt 4+kk v Českých Budějovicích

Prodáno za 4 600 000 Kč
Novostavba k dokončení dle vkusu nového majitele
9

Rodinný dům v Třebotovicích

Prodáno za 4 050 000 Kč

Byt 2+1 v Českých Budějovicích

Prodáno za 2 290 000 Kč

Příležitost představit kvalitu mnou poskytovaných realitních služeb jsem dostal i při prodeji exkluzivního bytu 2+1 o výměře 65 m2 v klidné části sídliště Šumava v Českých Budějovicích.  Byt prošel v roce 2015 kompletní nákladnou rekonstrukcí (zděná koupelna, elektro rozvody, podlahy, obložky, vestavěný nábytek na míru a nádherná kuchyň s jídelnou). Po rekonstrukci, která zahrnovala i výtahy, je i celý bytový dům. Proto se noví majitelé nemusejí obávat vysokých nákladů na bydlení.

Ačkoliv je byt spíše menší dispozice, interiér je řešen velmi funkčně. V obývacím pokoji je tak například instalována vestavěná obývací stěna, která je připravena na montáž výklopné manželské postele.

Prodávající se pokoušeli nabízet nemovitost sami, přes skvělý stav nemovitosti se jim ale nedařilo najít kupce. Poté, co jsme se domluvili na spolupráci při prodeji bytu, provedli jsme v něm kvalitní homestaging, pořídili jsme sérii profesionálních fotografií a nabídku jsme inzerovali na nejoblíbenějších inzertních portálech. A po čtrnácti dnech jsme už podepisovali rezervační smlouvu. Samozřejmostí i v tomto případě bylo zajištění právního servisu, který hlídá bezpečnost realitního obchodu.

Byt 4+kk v Českých Budějovicích

Prodáno za 4 600 000 Kč

V nedávné době jsem prodával slunný mezonetový byt 4+kk o výměře 91 m2, Nespornou výhodou nemovitosti byla skvělá lokace; byt se nachází necelých pět minut pěší chůze od centra města a oblíbeného nákupního střediska IGY. V bezprostředním okolí nemovitosti je navíc veškerá občanská nemovitost včetně školy i školky. Přestože do historického centra to čerství majitelé mají jen, co by kamenem dohodil, jejich nový domov se nachází v klidné lokalitě s orientací do pěší zóny. Dostatek soukromí a klidu k večerní relaxaci či odpolední kávě jim nabízí i terasa o výměře 5m2.

Během horkých letních dní přijde vhod klimatizační jednotka, která je nainstalována v horním patře. Nejen kvůli ní noví majitelé ocení velmi nízké poplatky za energie, o kterých svědčí průkaz energetické náročnosti budovy PENB s klasifikací C. Velkým lákadlem pro zájemce o koupi byl pronájem parkovacího stání hned ve vedlejším objektu, a to za velmi výhodných podmínek.

Díky skvělému marketingu jsem dokázal najít kupce už za týden. Nemovitost se nakonec prodala za 4 600 000 Kč, což bylo dokonce o 600 000 více, než jaká byla klientova původní představa. Prodávajícímu jsem zajistil veškeré administrativní a právní služby, takže celý obchod proběhl hladce a bez zbytečných průtahů.

Rodinný dům v Třebotovicích

Prodáno za 4 050 000 Kč

Někdy se stává, že se mi do ruky dostane nemovitost, kterou neúspěšně nabízí jiný realitní makléř.  A právě to byl případ prodeje novostavby v obci Třebotovice u Českých Budějovic. Rozestavěný rodinný dům má dispozici 4+kk a výměru rovných 100 m2. K domu náleží pozemek o velikosti 658 m2, který se v rukou nového majitele promění v krásnou zahradu. Nemovitost je v rozestavěném stavu a bude dokončena v souladu s přáním nových majitelů, takže bude zcela odpovídat jejich vkusu a preferencím. Noví majitelé už například vybírají vnitřní dveře a podlahy.

Při prodeji jsem nemovitost prezentoval jako ideální bydlení pro lidi, kteří preferují příjemné bydlení v klidné lokalitě uprostřed přírody, ovšem v dojezdové vzdálenosti od většího města, kde jsou dobré pracovní příležitosti. A do 14 dnů se nám podařilo najít ideálního kupce.

Prodávajícímu jsem pomohl vyřídit vyžadované administrativní úkony a z důvodu bezpečnosti transakce jsem zajistil, aby veškerou smluvní dokumentaci pečlivě zkontrolovalo právní oddělení. A protože klientům poskytuji realitní i finanční služby, kupujícímu jsem navíc pomohl s financováním koupě jeho nové nemovitosti.

Videoprohlídky

Komfortní moderní bydlení se saunou a vnitřním bazénem
video2

Rodinný dům 3 + kk v Ševětíně

Prodáno za 5 900 000 Kč
Elegance a velkorysý prostor dvoupatrového rodinného domu
video1

Rodinný dům 6 + kk v Ševětíně

Prodáno za 7 500 000 Kč
Pohádkový srub v oáze ticha a pohody
image

Srub v Trhových Svinech

Prodáno za 13 330 000 Kč

Komfortní moderní bydlení se saunou a vnitřním bazénem

Prodáno za 5 900 000 Kč

Své zkušenosti v oblasti prodeje realit jsem mohl v obci Ševětín nabídnout také dalším klientům, kteří prodávali luxusní rodinný dům o velikosti 121 m2. Někdy se ale může stát, že fotografie nemovitostí nepodají zájemcům o koupi úplnou představu, a tak rád k prezentaci rád využívám čím dál oblíbenější videoprohlídky. I v tomto případě jsme zpracovali profesionální videoprohlídku, ve které jsme zachytili moderní interiér s dominancí dřeva a vysoké stropy s odhalenými trámy, které nemovitosti propůjčují rustikální nádech. Součástí luxusní nemovitosti byla i privátní finská a infrasauna až pro osm milovníků saunování, aktivní zájemci se mohli těšit představou každodenního plavání ve vnitřním bazénu o velikosti 5 x 3 metrů. Ve videoprohlídce jsme dali vyniknout velkým francouzským oknům, které propouští do interiéru dostatek světla.

Elegance a velkorysý prostor dvoupatrového rodinného domu

Prodáno za 7 500 000 Kč

Svým klientům jsem pomáhal prodat dvoupatrový rodinný dům 6 + kk v Ševětíně poblíž Českých Budějovic. Prostorné místnosti nás přímo vyzývaly k tomu, abychom je prezentovali nejen na profesionálních fotografiích, ale také kvalitní videoprohlídkou. Díky ní jsme dokázali zprostředkovat zájemcům o koupi příjemnou atmosféru celé nemovitosti, kterou podtrhuje i krásný krb v přízemí domu. Z pohodlí svých domovů si mohli vše v klidu prohlédnout ještě před tím, než přišli na osobní prohlídku. Ocenit mohli například elegantní prostorové řešení jednotlivých místností. Prostřednictvím dronových záběrů jsme zachytili nejen samotnou nemovitost včetně střešní fotovoltaické elektrárny, ale také udržovaný pozemek, který k domu náleží.

Pohádkový srub v oáze ticha a pohody

Prodáno za 13 330 000 Kč

Vzdálený ruchu velkoměsta, nedaleko Novohradských hor, stojí v oáze klidu a ticha dřevěný srub, kterému jsem pomáhal hledat nového majitele. Abychom zachytili toto jedinečné propojení kouzla venkovského srubu a komfortu, na který jsou zájemci o koupi zvyklí ze svých domovů, vsadili jsme opět na profesionální videoprohlídku. Ta nám umožnila vystihnout každý jednotlivý detail dřevěného interiéru včetně elegantního krbu – dominanty prostorného obývacího pokoje. Prostřednictvím kamerových záběrů jsme mohli plynule procházet 448 m2 srubu a ukázat zájemcům krásně řešené otevřené prostory, navíc snoubící rustikální prvky s jemnou elegancí. Třešničkou na dortu této nebývalé nemovitosti byla zahrada o rozloze 3 600 m2 s koupacím jezírkem a terasou s posezením. Na videu jsme zachytili nejen samotnou nemovitost, ale i atmosféru rozlehlého pozemku, který novým majitelům poskytuje kýžený prostor, klid a soukromí.

Kontaktní formulář

Zaujaly Vás služby, které poskytuji? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit se ohledně Vašich financí, nebo se stát součástí mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Husova tř. 1817/2, České Budějovice