Reality

Proč prodávat nemovitosti právě se mnou?

Aktuální nabídka nemovitostí

JISTOTA

Když prodáváte nebo kupujete nemovitost, rozhodně nestojíte o žádné komplikace. Při prodeji realit spolupracuji s oddělením zkušených právníků, kteří pečlivě kontrolují všechny rezervační i kupní smlouvy sestavené přímo vám na míru. Jako prodávající nebo kupující máte jistotu, že realitní obchod proběhne hladce.

FINANCOVÁNÍ KOUPĚ

Nejsem realitní kancelář. Dělám finance a reality spolu. Proto s vámi vyřeším také financování koupě vaší vysněné nemovitosti nebo stavby developerského projektu. V případě prodeje vaší nemovitosti posoudím finanční možnosti zájemců o koupi ještě před podpisem rezervační smlouvy, a tak se vyvarujeme případnému ztroskotání obchodu kvůli neúspěšné žádosti o hypotéku.

ŠPIČKOVÁ PREZENTACE

Perfektní fotka nebo video vydají za tisíc slov. Ať už se jedná o prodeje drahých nemovitostí nebo pronájmy studentských bytů, nikdy neslevuji z nejvyšších standardů na profesionální fotografie. Amatérské fotky z mobilu nemají v mých službách místo. Vaši nemovitost představím zájemcům prostřednictvím skvělé videoprohlídky, kvalitních fotografií (kterých docílíme také prostřednictvím homestagingu) a vytříbených textů.

ONLINE MARKETING

Sociální sítě jsou bezedným zdrojem zájemců o koupi vaší nemovitosti. Běžně se mi ozývají lidé, kteří zahlédnou mnou nabízenou nemovitost na sociálních sítích. V rámci propagace vaší nemovitosti tak využijeme také kampaně na Facebooku, díky čemuž rozšíříme dosah vaší nabídky a oslovíme větší počet kupců.

PRODEJ MEZI KLIENTY

Dokážete si představit, že prodáte nemovitost, aniž byste ji inzerovali na prodejních serverech? Že to nejde? Přesně to umím. Jelikož spolupracuji s tisíci klienty, dokážu propojit zájemce o nemovitost s prodávajícím a domluvit tak rychlý a bezpečný obchod mezi prověřenými klienty.

Zajímá vás, jak fungují naše realitní služby? Podívejte se na názorné video, které jsme pro vás vytvořili.

Play Video

Kontaktní formulář

Zaujaly Vás služby, které poskytuji? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit se ohledně Vašich financí, nebo se stát součástí mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Husova tř. 1817/2, České Budějovice